Розклад конкурсу

Дата КОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ
Понеділок

26 березня

Концертний зал Спілки композиторів України (вул.Пушкінська, 32)
Час Категорія Номінація
11.00 – 12.00 Молодша група А, В Фортепіано з оркестром – І тур
12.00 – 13.40 Молодша група А, В, Середня група Струнні з оркестром – І тур
14.10 – 15.50

16.00 – 16.20

Cтарша група 

Середня група D

Струнні з оркестром – І тур, 

Струнні – Солісти

Молодша група, Старша група Духові з оркестром
Вівторок

27 березня

Концертний зал НК «Експоцентр України», 6 павільйон (пр. Академіка Глушкова, 1) Концертний зал Спілки композиторів України (вул.Пушкінська, 32)
Час Категорія Номінація –  ОРКЕСТР Час Категорія Номінація –  ФОРТЕПІАНО
10.00 – 11.00 Молодша група А, В Фортепіано – Репетиції з оркестром 12.00 – 13.00 Дебют, Молодша група А, В Фортепіано з оркестром – І тур
  Середня група
11.00 – 14.00 Молодша група А, В, Середня група Струнні та духові – Репетиції з оркестром 13.10 – 14.10 Cтарша група Фортепіано з оркестром – І тур
14.30 – 15.30 Cтарша група Фортепіано з оркестром – І тур
  16.00 – 18.00 Всі групи Фортепіанні ансамблі
Середа

 28 березня

Концертний зал НК «Експоцентр України», 6 павільйон (пр. Академіка Глушкова, 1)
Час Категорія Номінація –  ОРКЕСТР
10.00 – 12.00 Молодша група А, В, Середня група Струнні та духові з оркестром – ІІ тур
12.00 – 14.00 Всі групи Репетиції з оркестром
Четвер

29 березня

Концертний зал НК «Експоцентр України», 6 павільйон (пр. Академіка Глушкова, 1)
Час Категорія Номінація –  ОРКЕСТР
10.00 – 12.00 Дебют, Молодша група А, В Фортепіано з оркестром – ІІ тур
Середня група
12.00 – 14.00 Старша група Репетиції з оркестром
П‘ятниця

30 березня

Концертний зал НК «Експоцентр України», 6 павільйон (пр. Академіка Глушкова, 1) Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60)
Час Категорія Номінація –  ОРКЕСТР Час Категорія Номінація –  ФОРПЕТІАНО
10.00 – 12.00 Старша група Струнні з оркестром – ІІ тур 9.00 – 11.30 Дебют, Молодша група А Солісти
12.00 – 14.00   Репетиції з оркестром 12.00 – 14.00 Молодша група В Солісти
  14.40 – 16.50 Середня група С Солісти
17.00 – 19.00 Старша група Солісти – І тур
Cубота

31 березня

Концертний зал НК «Експоцентр України», 6 павільйон (пр. Академіка Глушкова, 1) Мистецький салон КНУ імені Тараса Шевченко (вул. Володимирська, 60)
Час Категорія Номінація –  ОРКЕСТР Час Категорія Номінація –  СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ
10.00 – 13.00 Старша група Фортепіано з оркестром – ІІ тур 9.00 – 11.00 Дебют, Молодша група А, В Солісти, Ансамблі
Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул.П.Орлика,13) 11.20 – 13.00 Середня група С Солісти, Ансамблі
Час Категорія Номінація –  НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ 13.10 – 15.30 Cтарша група Солісти, Ансамблі
10.00 – 12.00 Молодша група А, В Солісти Час Категорія Номінація –  ФОРТЕПІАНО
12.30 – 14.30 Середня група С Солісти, Ансамблі 16.00 – 17.40 Середня група D Солісти
15.00 – 18.00 Середня група D / Cтарша група Солісти, Ансамблі, Оркетри 18.00 – Cтарша група Солісти – ІІ тур
Неділя

1 квітня

Актова зала Ліцею міжнародних відносин (вул.П.Орлика,13)
Час Категорія Номінація –  УДАРНІ ІНСТРУМЕНТИ
9.30 – 11.00 Всі категорії Солісти, Ансамблі
Час Категорія Номінація –  ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ
11.00 – 13.30 Молодша група А, В Солісти
13.50 – 16.20 Середня група С Солісти
17.00 – 18.20 Всі групи Ансамблі, Оркестри
18.40 – 20.00 Середня група D, Cтарша група Солісти