Закінчився конкурс Молодшої групи “Фортепіано – Соліст”

За словами журі: “Високий рівень учасників перевершив всі сподівання”. 

У нас є перше Гран-прі – ІЛЛЯ ЧЖАО (Україна-Китай) – 8 років! Вітаємо переможця!
Р Е З У Л Ь Т А Т И                  

 

ФОРТЕПІАНО солісти
 
Середня група С  Макарова Олександра Мукачево І премія
  Допіро Марія Київ ІІ премія
  Кадурін Кирило Глухів ІІ премія
  Нестерцова-Собакарь Єлизавета Дніпро ІІ премія
  Новікова Марія Черкаси ІІ премія
  Авалян Карина Київ ІІІ премія
  Корель Анна Южне, Одеська обл. ІІІ премія
  Галицький Андрій Житомир Дипломант
  Кауфман Евеліна Чугуїв Дипломант
  Федосєєв Нікіта Кропивницький Дипломант
  Царенська Валерія Соснівка Дипломант
  Нагінайлова Наталія Харків Дипломант
  Павлишен Артем Чернігів Диплом за краще виконання класичної сонати
  Зейналов Садиг Біла Церква Учасник
  Новікова Софья Київ Учасник
  Ткачук Вікторія Радомишль Учасник
 
Р Е З У Л Ь Т А Т И

 

ФОРТЕПІАНО солісти
 
Молодша група В  Беньковська Дар’я Київ І премія
  Бершацька Ксенія Київ І премія
  Бойко Єлізавєта Чернігів ІІІ премія
  Бондаренко Олександра Київ Дипломант
  Гребньова Кира Одеса ІІ премія
  Грігорян Петро Київ ІІІ премія
  Верба Марія Одеса ІІІ премія
  Дрига Ксенія Нова Каховка ІІ премія
  Дяченко Денис Київ ІІІ премія
  Єрмак Михайло Київ І премія
  Живолуп Софія Карлівка ІІІ премія
  Зінченко Юлія Черкаси ІІІ премія
  Зубко Христина Вінниця Дипломант
  Іскрицька Власта Київ І премія
  Карнаушенко Крістіна Київ Дипломант
  Колтунова Софія Київ Дипломант
  Кривенко Володимир Чабани ІІІ премія
  Курінна Ангеліна Сміла ІІ премія
  Куровська Дар’я Коломия І премія
  Лагвілава Георгій Київ ІІІ премія
 
  Мамецька Мілана Київ ІІ премія
  Маницки Максиміліан Польща ІІ премія
  Мельников Віталій Одеса Дипломант
  Молдован Ярослава Заставна ІІ премія
  Москаленко Світлана Київ І премія
  Панімаш Ірина Черкаси ІІ премія
  Петрусь Наталія Корець ІІ премія
  Печеновська Ілона Чернігів ІІІ премія
  Пірч Кирило Маріуполь ІІ премія
  Примаченко Марія Київ ІІ премія
  Рєзчіков Михайло Бєларусь ІІІ премія
  Скарбарчук Мирослава Зоря, Рівненська обл. Дипломант
  Собко Дарія Кролевець ІІІ премія
  Соловйова Анастасія Київ І премія
  Сухановська Марина Черкаси ІІІ премія
  Узбекова Дар’я Шостка ІІІ премія
  Федосєєв Кирило Кропивницький   ІІ премія
  Шекера Анна            Київ ІІІ премія
  Шибанова Варвара Димер ІІІ премія
  Щеглакова Софія Одеса ІІ премія
 
Р Е З У Л Ь Т А Т И

 

ФОРТЕПІАНО солісти
 
Дебют  Вострікова Софія Київ ІІІ премія
  Ємець Поліна Нікополь ІІ премія
  Зенченко Галина Чернігів ІІІ премія
  Орлянська Єва Львів ІІ премія
  Степаненко Артемій Одеса І премія
 
Молодша група А  Чжао Ілля   Китай Гран-прі
  Басиста Олександра Черкаси І премія
  Бурлак Ярина Коломия ІІІ премія
  Веріч Каріна Київ ІІ премія
  Гречіна Олександра Фастів І премія
  Гуляєва Єва Одеса ІІ премія
  Красилич Дарій Київ І премія
  Люзович Анастасія Соснівка Дипломант
  Лопушенко Марія Київ І премія
  Малик Катерина Київ ІІІ премія
  Маницки Максиміліан Польша І премія
  Мітряну Ангєліна Ірпінь І премія
  Муравйова Ксенія Київ ІІ премія
  Накутній Владислав Одеса ІІ премія
  Нестерова Наталія Київ ІІ премія
  Новікова Софія Черкаси ІІ премія
  Пишнюк Катерина Київ ІІ премія
  Пікалова Ангеліна Нікополь ІІ премія
 
  Подолян Вероніка Вінниця Дипломант
  Прокопюк Вероніка Київ ІІІ премія
  Сахно Еліна Київ ІІ премія
  Сулима Даніель Київ ІІ премія
  Супрун Анастасія Глобине ІІІ премія
  Тяпаєва Катерина Миколаїв ІІІ премія
  Федорович Поліна Одеса І премія
  Форсюк Яна Нетішин Дипломант
  Черкас Ілля Вінниця Дипломант
  Якібчук Назарій Фастів ІІІ премія
  Ямбурський Єлисей Одеса ІІІ премія