ЛАУРЕАТИ V Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

Головний приз Євгена Станковича “Дотик янгола” – Марія Карпінець (Норвегія)

Гран – прі – Груй Акім – Молодша група – “Фортепіано з оркестром” (Київ)

Гран – прі – Ващенко Катерина – Середня група – “Скрипка з оркестром” (Київ)

Гран – прі – Хрустальова Людмила – Старша група “Фортепіано з оркестром” (Харків)

Гран – прі – Фортепіанний квартет – Старша група – “Камерні ансамблі” (Білорусь)

Гран – прі – Духовий оркестр “ГАЛС” Миколаївського державного вищого музичного училища – Старша група – “Оркестри” (Миколаїв)

Фортепіано з оркестром

Молодша групаА                            Єлісєєва Катерина (Київ) – І премія

                                                           Варченко Софія (Одеса) – ІІ премія

                                                           Дробот Вікторія (Комсомольське Донецька об.) – ІІ премія

                                                          Чекаленко Кирило (Одеса) – ІІІ премія

Молодша група В                         Гаврилюк Дмитро (Київ) – І премія

                                                         Покидайло Маргарита (Київ) – І премія

                                                         Єрошенко Єва (Київ) – ІІ премія

                                                        Рябошапка Єлизавета (Київ) – ІІ премія

                                                        Черторигіна Поліна (Комсомольське Донецька обл.) – ІІІ премія

Середня група                              Шахназарян Арсен (Київ) – І премія

                                                        Берчук Ірина (Івано-Франківськ) – ІІ премія

                                                        Волошин Богдан (Березань) – ІІ премія

                                                       Мирошниченко Микола (Харків) – ІІ премія

                                                       Оганесян Софія (Київ) – ІІІ премія

                                                       Столярчук Єлизавета (Київ) – ІІІ премія

Старша група                             Овчаренко Олена (Київ) – І премія

                                                       Магальяш Габріела (Дніпро) – ІІ премія

                                                       Щечка Вікторія (Київ) – ІІ премія

                                                       Іванов Ігор (Дніпро) – ІІІ премія

Фортепіано – Соліст

Молодша група                            Трусова Кароліна (Київ)

                                                             Авалян Крістіна (Київ)

                                                             Воднєва Діана (Київ)

                                                             Соловйова Анастасія (Київ)

                                                             Демченко Владислав (Рівне)

                                                             Криль Ольга (Київ)

                                                             Пчелінцева Адріана (Київ)

                                                             Сухановська Марина (Черкаси)

Середня група                              Мирошниченко Микола (Харків)

                                                             Штирбу Олександр (Дніпро)

                                                             Зара Беніто (Київ)

                                                             Шлемкевич Юлія (Івано-Франківськ)

                                                             Дорошенко Олексій (Северодонецьк)

Скрипка з оркестром

Молодша група                            Василькова Сандра – скрипка (Київ) – І премія

                                                             Зінченко Михайло – скрипка (Київ) – І премія             

Сагін Марк – скрипка (Київ) – І премія

Маньяна Плангеу Дженіфер (Київ) – ІІ премія

Тирон Софія, Немчук Анна – скрипка (Одеса) – Дипломант

Cередня група                              Гнатів Софія – скрипка (Київ) – ІІ премія

Старша група                                Власенко Анна – скрипка (Дніпро) – ІІІ премія

                                                             Москаленко Людмила – скрипка (Одеса) – І премія

Скрипка – Соліст                     

Дебют                                              Грицай Анастасія – скрипка (Київ) – І премія

Молодша група                            Нєнова Олександра – віолончель (Одеса) – І премія

                                                             Чекаленко Олександрa – скрипка (Одеса) – І премія

                                                 Безусова Олександра – скрипка (Одеса) – І премія

                                                             Боднарук Анна – віолончель (Київ) – І премія

Середня категорія                      Жмендак Тетяна – скрипка (Київ) – І премія

                                                             Подольська Ольга – віолончель (Одеса)

Камерні ансамблі                           

Молодша група                   Ансамбль “Сello- terzet” (Київ) – І премія

Середня група                     Ансамбль скрипалів “Tutti” (Київ)

Старша група                       Камерний ансамбль:Васильченко Максим – скрипка,

                                                 Шаталова Галина – фортепіано (Київ) – ІІ премія

Камерний ансамбль:Черноок Михайло – фортепіано, Забишна

Галина – скрипка, Радвілович Едуард – віолончель (Білорусь) – ІІ премія

Народні інструменти                  

Молодша група                   Михайленко Тарас – баян (Суми) – І премія

                                                 Парфелюк Ярослав –  домра (Київ) – І премія

                                                 Полторацький Олексій – акордеон (Славутич) – І премія

                                                 Ансамбль домристів (Сновськ) – І премія

                                                 Капела бандуристів «Натхнення» (Чернігів) – І премія

Cередня група                     Зінь Денис – гітара (Шостка) – І премія

                                                Дует акордеоністів: Олекса Валентин – Пишко Андрій (Славутич) – ІІ премія

                                                Капела бандуристів Київського інституту музики ім. Р.М.Глієра – І премія

Cтарша група                      Бурко Олена – домра (Київ) – І премія

                                                 Чернявська Марина – бандура (Київ) – І премія

                                       Камерний ансамбль «Дуотренд/Duotrend»: Учителева

                                                 Оксана – домра, Лосєв Микита – гітара (Кривий Ріг – Донецьк) – І премія

Духові та інструменти

Молодша група                   Єрмак Михайло – флейта (Київ) – І премія

                                                 Олійник Софія – блок-флейта (Харків) – І премія

                                                 Грігорян Петро – саксофон (Київ) – І премія

                                                 Семерюк Максим – труба (Одеса) – І премія

                                                 Ульфстедт Петер Джуніор – флейта (Київ) – І премія

Cередня група                     Малюга Регіна – гобой (Київ) – І премія

                                                 Лай Араус Дарій Іван – флейта (Київ) –І премія

                                                 Камерний ансамбль флейт “Flutes Спілка”: Яковенко Маргарита,

                                                 Лай Араус Дарій Іван, Бі Кедзін, Данець Анна (Київ) – І премія

                                                 Духовий оркестр «Гармонія» (Київ) – І премія

                                                 “Revuch”BigBand (Чернігів) – І премія

Cтарша група                       Бі Кедзін – флейта (Китай) – І премія

                                                 Панков Дмитро – флейта (Київ) – І премія

Гобой з оркестром

                                                 Карпінець Марія – гобой (Україна – Норвегія) – І премія