Фортепіано – Солісти

“Дебют”

Трусова Кароліна (Київ) І премія
Басиста Олександра (Черкаси) ІІ премія
Малецький Мирон (Одеса) Дипломант
Степаненко Артемій (Одеса) Дипломант

Молодша група А

Авалян Крістіна (Київ) І премія
Воднєва Діана (Київ) І премія
Єлісєєва Катерина (Київ) І премія
Соловйова Анастасія (Київ) І премія
   
Варченко Софія (Одеса) ІІ премія
Малярчук Ольга (Київ) ІІ премія
Нескорожена Софія (Тетіїв) ІІ премія
Петрусь Наталія (Корець, Рівненська обл.) ІІ премія
Печеновська Ілона (Чернігів) ІІ премія
Єсартія Ніно (Київ) ІІ премія
Сулима Даніель (Київ) ІІ премія
Чекаленко Кирило (Одеса) ІІ премія
   
Дробот Вікторія (Комсомольське, Донецька обл.) ІІІ премія
Рожман Дамір (Вінниця) ІІІ премія
Сініцин Ігор (Одеса) ІІІ премія
Тіщенко Владислав (Одеса) ІІІ премія
Чуваєва Галина (Київ) ІІІ премія
Лущенко Олег  Дипломант
Білявська Мілана (Київ) Дипломант
Гладкій Ірина (Черкаси) Дипломант
Дарницький Ілля (Київ) Дипломант

Молодша група В

Демченко Владислав (Рівне) І премія
Криль Ольга (Київ) І премія
Сухановська Марина (Черкаси) І премія
Покидайло Маргарита (Київ) І премія
Пчелінцева Адріана (Київ) І премія
   
Кривенко Володимир (Київ) ІІ премія
Маресьєв Михайло (Северодонецьк) ІІ премія
Панімаш Ірина (Черкаси) ІІ премія
Смик Юлія (Київ) ІІ премія
Студзінська Богдана (Тетіїв) ІІ премія
Ульянова Златослава (Лозова) ІІ премія
Федосєєв Кирило (Кропивницький) ІІ премія
   
Вашето Роман (Київ) ІІІ премія
Лато Катерина (Київ) ІІІ премія
Сидорчук Катерина (Лубни) ІІІ премія
Черторигіна Поліна (Комсомольське Донецька обл) ІІІ премія
 Дяченко Денис (Київ) ІІІ премія
Зінченко Юлія (Черкаси) Дипломант
Зубко Христина (Вінниця) Дипломант
Маркевич Ярина (Вінниця) Дипломант
Мельников Віталій (Одеса) Дипломант
Орлов Нікіта (Київ) Дипломант

Середня група С

Мирошниченко Микола (Харків) І премія
Штирбу Олександр (Дніпро) І премія
Зара Беніто (Київ) І премія
   
Зіньковська Марта (Івано-Франківськ) ІІ премія
Кацалап Олександра (Київ) ІІ премія
Кохан Аліна (Вишневе) ІІ премія
Кравчук Олеся (Суми) ІІ премія
Мальченко Анна (Київ) ІІ премія
   
Коврига Валерія (Комсомольське, Донецька обл.) ІІІ премія
Лешо Валерій (Київ) ІІІ премія
Сініцин Вячеслав (Одеса) ІІІ премія
 Дячек Іоанна (Корець, Рівненська обл.)   Дипломант
Авалян Карина (Київ) Дипломант
Літвін Олександра (Вінниця) Дипломант
Федосєєв Нікіта (Кропивницький)      Дипломант

Середня група D

Дорошенко Олексій (Северодонецьк) І премія
Шлемкевич Юлія (Івано-Франківськ) І премія
Абельмас Владислав (Запоріжжя) ІІ премія
Габрук Анна (Харків) ІІІ премія

Старша група

Шерстюк Юлія (Київ)    ІІ премія