Духові інструменти

Молодша група А ІІ – Соліст

Єрмак Михайло – флейта (Київ) І премія
Священко Ростислав – блок-флейта (Миколаїв) І премія
Бєлова Варвара – флейта (Київ) ІІ  премія
Шлейгер Андрій – блок-флейта (Чернігів) ІІ премія
Лобода Маргарита – флейта (Харків) ІІІ премія
Білий Давид – гобой (Вінниця) ІІІ премія
Віленчик Максим – блок-флейта (Чернігів) ІІІ премія
Шиян Дем‘ян – кларнет (Київ) ІІІ премія
Тихонова Аріна – саксофон альт (Київ) Дипломант

ІV – Камерний ансамбль

Дует: Орлов Микола – саксофон, Кравець Дарина – фортепіано (Чернігів)  

 

Молодша група B ІІ – Соліст

Семерюк Максим – труба (Одеса) І премія
Сєдін Богдан – фагот (Київ) І премія
Ульфстедт Петер Джуніор – флейта (Київ) І премія
Гоптарєв Андрій – саксофон сопрано (Миколаїв) ІІ премія
Усікова Анна –флейта (Київ) ІІ премія
Міхонічева Софія – флейта (Київ) ІІ премія
Матвєєв Артем флейта (Харків) ІІІ премія
Приймак Ілля – саксофон альт (Київ) ІІІ премія
Кузін Філіпп – труба (Київ) ІІІ премія

 

Середня група С ІІ – Соліст

Малюга Регіна – гобой (Київ)   І премія
Водовозов Ярослав – флейта (Київ) ІІ премія
Покотило Захарій – тромбон (Київ) ІІ премія
Дробінський Назар – кларнет (Київ)   ІІІ премія

 

Cередня група D ІІ – Соліст

Лай Араус Дарій Іван – флейта (Київ)   І премія
Чорний Антон – гобой (Вінниця)           ІІ премія
Бахрова Надія — кларнет (Київ)   ІІІ премія
Богданова Єлизавета – флейта (Київ)   ІІІ премія

Середня група С / Старша група ІV – Камерний ансамбль

Квартет кларнетистів КССМШ ім.М.В.Лисенка “Сolibry”(Київ) ІІ премія
Ансамбль кларнетистів (Чернігів) ІІІ премія
Камерний ансамбль флейт “Flutes Спілка”: Яковенко Маргарита,

Лай Араус Дарій Іван, Бі Кедзін, Данець Анна (Київ)

І премія
   

Середня група С / Старша група VІ – Оркестр

Духовий оркестр «Гармонія» (Київ) І премія
«Revuch» Big Band«Revuch» Big «“Revuch” Big Band (Чернігів)                                                           І премія І преміяІІі
Духовий оркестр «Галс» (Миколаїв) ГРАН-ПРІ

 

Cтарша група ІІ – Соліст

Бі Кедзін – флейта (Китай)    І премія
Карпінець Марія – гобой (Норвегія) І премія І премія
Панков Дмитро – флейта (Київ)  І премія І премія
Степанова Ольга – флейта (Київ)    ІІ премія