ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ солісти

ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ солісти
 
Дебют Олійник Таїсія – блок-флейта Харків ІІ премія
  Серафин Андрій – флейта Київ ІІІ премія
       
Молодша група А Курінна Софія – блок-флейта Полтава І премія
  Марченко Анастасія – блок-флейта  Харків І премія
  Бєлова Варвара – флейта Київ ІІ премія
  Довгаль Андрій – флейта Київ ІІІ премія
  Старицька Поліна – флейта Чернігів ІІІ премія
  Василенко Марія – флейта Кривий Ріг Дипломант
  Віленчик Максим – блок-флейта Чернігів Дипломант
 
Молодша група В Гіда Генріх – флейта Дніпро ІІ премія
  Кравченко Крістіна – флейта Київ ІІ премія
  Медведчук Михайло – кларнет Київ   ІІ премія
  Олійник Софія – флейта Харків ІІ премія
  Руденко Поліна – блок-флейта Харків ІІ премія
  Єфремова Софія – флейта Київ ІІІ премія
  Льодова Вікторія – блок-флейта Чернігів ІІІ премія
  Міхонічева Софія – флейта Київ ІІІ премія
  Наконечна Христина – кларнет Київ   ІІІ премія
  Прудкогляд Данііл – труба Київ ІІІ премія
  Верьовочкін Максим – труба Дніпро Дипломант
  Сиволап Богдан – кларнет Київ Дипломант
  Хахалєва Софія – саксофон Київ Дипломант
  Олійник Устим – флейта Київ Учасник
  Семерникова Іуліанія – флейта Київ Учасник
  Яскевич Андрій – флейта Київ Учасник
 
Середня група С Григорівський Олег – тромбон Дніпро І премія
  Мимрик Роман – саксофон Київ І премія
  Морозов Даніель – труба Київ І премія
  Чайка Миколай – гобой Дніпро І премія
  Покотило Захарій – тромбон Київ І премія
  Коляда Георгій – валторна Дніпро ІІ премія
  Куліковський Михайло – флейта Київ ІІ премія
  Лозоватська Вероніка – флейта Одеса ІІ премія
  Руденко Діана – флейта Дніпро ІІ премія
  Турчанович Давид – саксофон Київ ІІ премія
  Ульфстедт Петер Джуніор – флейта Київ ІІ премія
  Шастова Софія – гобой Київ ІІ премія
  Перешитий Валерій – кларнет Київ ІІ премія
  Ковач Діана – флейта  Кривий Ріг ІІІ премія
  Маслович Наталія – флейта  Київ ІІІ премія
  Поліщук Анастасія – саксофон Біла Церква ІІІ премія
  Івашуткін Олексій – труба Київ Дипломант
  Кувалдін Корній – флейта Київ Учасник
 
Середня група D Безносик Михайло – кларнет Київ І премія
  Григашкін Олександр – гобой   Вінниця ІІ премія
  Панченко Дмитро – саксофон Житомир ІІ премія
  Вострикова Вікторія – флейта Кривий  Ріг ІІ премія
  Кравчук Ігор – фагот   Вінниця ІІІ премія
  Поліщук Євгеній – гобой Вінниця ІІІ премія
  Мамецька Яна – кларнет Київ Дипломант
 
Старша група Бітяєв Олександр – валторна Київ І премія
  Артеменко Ірина – саксофон Київ ІІІ премія