Хореография

КЛАСИЧНА ХОРЕОГРАФІЯ

Категорія А

 

ПІБ учасника/ Назва колективу Композитор/Назва твору Навчальний заклад/ місто  
1 Тріо: Білоган Юстина, Бондаренко Яна, Тонієвич Катерина Лео Деліб “Піцикато” Балетна школа Вадима Пісарєва, м.Івано-Франківськ І премія
2 Танцювальний колектив “MaryDance” Варіація “Графинь вишеньок ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ ІІ премія
3 Торгонська Злата Фея Канарка з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІІ премія
4 Тимків Єлизавета Варіація Маші з балету “Лускунчик” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІ премія
5 Резніченко Вероніка Варіація Редисочки з балету “Чіполліно” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ І премія
6 Міщаненко Марія Варіація Феї Долі з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІІ премія
7 Кутубаєва Катерина Варіація Феї Колосок з балету “Спляча красуня” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІІ премія
8 Білоган Юстина Варіація з яблуками Балетна школа Вадима Пісарєва, м.Івано-Франківськ ІІ премія
9 Танцювальний колектив “MaryDance” Танець “Перлинки” ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ ІІІ премія
10 Брандибура Христина Танець “Вітерець” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ Учасник
11 Бондік Надія Варіація Есмеральди з балету “Есмеральда” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ Дипломант
12 Болотова Єлизавета Варіація Курочки з балету “Пташиний двір” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ Дипломант
13 Бінгол Мелісса Варіація Світлячка з балету “Золотий ключик” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ Дипломант
14 Сафановська Варвара “Музична табакерка” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ Дипломант
15 Балетна школа Вадима Пісарєва Китайський танець м.Івано-Франківськ ІІ премія
16 Хорегорафічний колектив “Лілея” Варіація “Ранок” з балету “Копелія” м.Конотоп І премія

 

Категорії В та С

 

 

Прим ПІБ учасника Композитор/Назва твору Навчальний заклад  
  1 Квашин Софія, Янищук Аріна, Козленко Катерина Л.Мінкус, “Танець Ману” з балету “Баядерка” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа І премія
  2 Цапар Євгенія, Мацько Евеліна Л.Деліб “Піцикато” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа І премія
  3 Масленченко Олександра П.І.Чайковський, балет “Лебедине озеро” па-де-труа, 2-га жіноча варіація ДШМ №4, м.Київ ІІІ премія
  4 Бєлоножкіна Анастасія Петер Людвіг Гертель, варіація з балету “Марна пересторога” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа ІІ премія
  5 Яковенко Вероніка Людвіг Мінкус, 2-га варіація подруги з балету “Дон Кіхот” ДШМ №4, м.Київ ІІ премія
  6 Стасько Ярина Варіація Кітрі з балету “Дон Кіхот”, 3-й акт Івано-Франківська дитяча хореографічна школа І премія
  7 Мацько Евеліна Р.М.Глієр, Варіація з балету “Червоний мак” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа ІІІ премія
  8 Пилипенко Христина Людвіг Мінкус, варіація Кітрі з балету “Дон Кіхот”, 3-й акт ДШМ №4, м.Київ І премія
  9 Цапар Євгенія П.І.Чайковський, варіація Феї Ніжності з балету “Спляча красуня” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа ІІ премія
Кат С 10 Козленко Катерина А.Адан, варіація Медори з балету “Корсар” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа ІІ премія
  11 Квашин Софія, Янищук Аріна Хореографічна композиція “Цукерочки” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа І премія
  12 Латишева Софія Лео Деліб, варіація Копелії Школа класичного балету Наталії та Олександра Донець, м. Київ І премія
  13 Тараненко Софія Танець “Чарівний світанок” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ———
Кат С 14 Хореографічний колектив “Лілея” Фрагмент “Прялки” з балету “Копелія” м.Конотоп ІІ премія
  15 Ансамбль “Білі лелеки” Джоакіно Россіні, увертюра до опери “Сорока-злодійка” ДШМ №4, м.Київ ГРАН-ПРІ
  16 Ансанбль танцю Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Хореографічна композиція “Весняний настрій” м.Івано-Франківськ І премія

 

 

ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Категорії А, В, С

 

Прим. ПІБ учасника/ Назва колективу Композитор/Назва твору Навчальний заклад/ місто  
Кат А 1 Ансанбль танцю Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Хореографічна композиція “Курчата” м.Івано-Франківськ ІІІ премія
Кат А 2 Школа хореографії Ганни Дубіної “Чунга-Чанга” м.Київ ІІ премія
Кат В 3 Ансанбль танцю Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Хореографічна композиція “Морячки” м.Івано-Франківськ І премія
Кат А 4 Хореографічний колектив “Лілея” “Веселе побачення” м.Конотоп І премія
Кат А 5 Танцювальний колектив “MaryDance” “Джазовий танок” ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ ІІ премія
Кат А 6 Театр хореографічних мініатюр “Вітерець” Анатолій Пронак, “Щасливі діти” м.Київ ІІІ премія
Кат В 7 Ансанбль танцю Івано-Франківської дитячої хореографічної школи Хореографічна композиція “Мелодія серця” м.Івано-Франківськ ІІ премія
Кат С 8 Танцювальний колектив “Мрія” Верховина-dance (народна стилізація) с.Стайки, Київська обл. І премія
Кат С 9 Зразковий ансамбль народного танцю “Райдуга” Іспанський танець ДШМ №9, м.Київ ІІ премія

 

 

СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ

Категорії А, В, С

 

 

Прим. ПІБ учасника/ Назва колективу Композитор/Назва твору Навчальний заклад/ місто  
Кат.А 1 Черняк Катерина “Лялька” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ———-
 Кат.А 2 Караваєва Дарья “Поспіши зупинитися”   ІІ премія
Кат.А 3 Задорожна Даяна “Янгол” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІІ премія
Кат.А 4 Фрауенштайн Сара, Фрауенштайн Ріта танець “Курчатка” Дитяча балетна студія «Аврора», м.Київ ІІ премія
Кат.А 5 Ансамбль сучасного танцю “Унісон” Шоу Майкла Джексона м.Київ ІІ премія
Кат. Д 6 Народний ансамбль сучасного балету “Марія” Хор.картина з вистави “Крізь райдугу останніх сліз” м.Полтава ІІ премія
Кат. В 7 Кухарська Марія танець “Аліса” колектив сучасного танцю Dance of soul , м.Київ ІІІ премія
Кат. В 8 Синолуп Юлія монолог Джульетти ДШМ №4, м.Київ ІІІ премія
Кат. В 9 Квашин Софія Хореграфічна композиція “Не покидайте мрію” Івано-Франківська дитяча хореографічна школа І премія
Кат. В 10 Латишева Софія ” Заморожене серце”, муз.з м/ф “Frozen” Школа класичного балету Наталії та Олександра Донець, м. Київ ІІ премія
  11 Кальченко Олександра “Втомилася”   І премія
Кат.А  12 Петренко Вероніка “Механічне серце” м.Київ І премія
Кат. В 13 Танцювальний колектив “MaryDance” “Проказниці” ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ ІІ премія
Кат. В 14 Маринюк Дарія, Кухарська Марія Арнольд Шнітке, “Пантоміма” колектив сучасного танцю Dance of soul , м.Київ І премія
Кат. В 15 Ансамбль “Білі лелеки” Дж. Гершвін “Блакитна рапсодія” ДШМ №4, м.Київ І премія
Кат. С 16 Бакшеєв Олександр муз.Джон Зорн, танець “The Theme Bounds” колектив сучасного танцю Dance of soul , м.Київ І премія
Кат. С 17 Ансамбль “Арабеск” “Шкільний оркестр” м.Славутич І премія
Кат. Д 18 Народний ансамбль сучасного балету “Марія” Хореографічна мініатюра “Люблю і памятаю” м.Полтава І премія

 

НАРОДНА ХОРЕОГРАФІЯ

Категорії А, В

 

 

Прим. ПІБ учасника/ Назва колективу Композитор/Назва твору Навчальний заклад/ місто  
  1 Хореографічний колектив “Лілея” “Чисті роси України” м.Конотоп ІІІ премія
  2 Школа хореографії Ганни Дубіної ” Італійська полька” м.Київ ІІ премія
  3 Хореографічний колектив “Лілея” Варіація “Ранок” з балету “Копелія” м.Конотоп ———
  4 Танцювальний колектив “MaryDance” “Тарантелла” ДМШ №15 ім.В.Щигловського, м.Київ І премія
  5 Хореографічний колектив “Лілея” “Гоп, гопачок” м.Конотоп ІІ премія
Кат В 6 Хореографічний колектив “Лілея” “Лісова пісня” м.Конотоп І премія